O FIRMIE

 

BEZPIECZEŃSTWO I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Klienci oddając nam swoje sprawy mają zagwarantowane bezpieczeństwo podatkowe i spokój. ODPOWIEDZIALNOŚĆ - PRZEJMUJEMY NA SIEBIE !

Przejmujemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam sprawy przed  Krajową Administracją Podatkową, które prowadzimy w imieniu naszych Klientów,. Oferujemy doradztwo podatkowe, kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe.

DOŚWIADCZENIE: Nasza oferta jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Pomagamy z założeniu własnej działalności gospodarczej. Pośród innych biur wyróżnia nas ogromne doświadczenie - 25 LAT NA RYNKU i setki zadowolonych klientów.

KWALIFIKACJE: Zatrudnione osoby są wieloletnimi pracownikami naszej firmy. Dzięki temu nasi klienci mają pewność ,że są oni doświadczeni oraz odpowiedzialni za powierzone tajemnice klienta. To wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy odbywają regularne szkolenia i doskonalą umiejętności, podnosząc ciągle swoje kwalifikacje. Mamy pełne uprawnienia , aby świadczyć usługi dla firm. Właściciel z uwagi na posiadane uprawnienia jest zobligowany prawnie do uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Szkolenia prowadzone są przez najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie prawa podatkowego, cywilnego, przepisów ZUS itp. Szkolenia są prowadzone między innymi przez sędziów NSA, pracowników Ministerstwa Finansów, wykładowców wyższych uczelni z dziedziny prawa podatkowego. Między innymi dzięki tym szkoleniom klienci mają pewność, że nasze biuro jest na bieżąco z wszelkimi zmianami w przepisach.

Wizja: budowanie długotrwałych relacji z klientami opartych na zaufaniu oraz profesjonalnym i indywidualnym podejściu do realizowanych usług.

Misja: dostarczanie jak najlepszych usług dla Klientów w zakresie doradztwa podatkowego, rachunkowości, kadr i płac dbając jednocześnie o ich bezpieczeństwo prawno –  finansowe. Łącząc przepisy podatkowe i księgowe z nabytym doświadczeniem wprowadzamy w życie wizję biura nowoczesnej księgowości dla wszystkich podatników, realizując przy tym powierzone zadania na najwyższym poziomie przy jednoczesnym uwzględnianiu potrzeb Klienta.

Historia:
Historia Biura Rachunkowego i Kancelarii Podatkowej AiF rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to powstała firma jednoosobowa prowadzona przez obecnego właściciela - Andrzeja Frątczaka. W pierwszych latach działalności firma skupiła się na zaistnieniu na lokalnym rynku usług doradztwa podatkowego i księgowości, a właściciel zyskał ogromne zaufanie swoich pierwszych klientów, co było i jest fundamentem firmy. Klienci Ci do dnia dzisiejszego są klientami naszej firmy. W 1996 Pan Andrzej został wpisany na listę doradców podatkowych pod numerem 00631.

Przez kolejne lata firma dynamicznie się rozwijała pozyskując więcej specjalistów, dzięki czemu można było rozpocząć kompleksowe usługi poszerzając o pełną księgowość, usługi kadrowo-płacowe na rynku polskim i zagranicznym.

Do dziś współpracujemy z klientami rozliczającymi się na zasadzie ksiąg handlowych (pełna księgowość), klientami prowadzącymi małe i średnie przedsiębiorstwa (w tym samozatrudnienie).

 

Strona korzysta z plików Cookie celem poprawy funkcjonalności serwisu.